Chemik

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
ihneď
605 - 850 EUR/mesiac605 + prémie + dochádzkový bonus + príplatky v zmysle Zákonník práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie, kontrola a obsluha chodu chemických a chemicko-technologických procesov

-príplatky nad zákonný rámec
- príplatok na stravovanie (stravovanie v areáli spoločnosti)
- dochádzkový bonus 30,-€/mesiac
- sociálny program pre zamestnancov
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie: 10-17,- EUR/mesiac
- mesačné prémie
- odmena darcom krvi - až 200,- EUR
- vzdelávacie aktivity
- výlety, kultúrne a spoločenské akcie
- víkendové pobyty
- ozdravné a rekondičné pobyty
- zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemia, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť
iniciatívnosť
zodpovednosť

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK, EMS, SMBOZP a EnMS a je vlastníkom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3762447  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 605 - 850 EUR/mesiac605 + prémie + dochádzkový bonus + príplatky v zmysle Zákonník práce