Obsluha automatizovanej linky

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Staničná 788/11, Holíč
880 - 1 200 EUR/mesiac3,75 €/ h, po 3 mesiacoch 4,07 €/h brutto + variabilná zložka platu (do 20 % z hrubej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha automatickej lakovacej linky, čistenie kabín pred lakovaním, zavesovanie kabín do linky a ich zvesovanie
- tmelenie a maskovanie kabín
- lakovanie kabín práškovými farbami
- plnenie bezpečnostných pravidiel a používanie predpísaných ochranných pomôcok
- čítanie pracovných inštrukcií a porozumenie pracovným inštrukciám
- plnenie pracovných postupov podľa stanovených pracovných inštrukcií
- príprava rôznych druhov kabín pred KTL a lakovaním, tmelenie a brúsenie laku, striekanie povrchu a jeho leštenie na požadovaný stupeň kvality

- motivačné finančné ohodnotenie
- dochádzkový bonus 350 € + 5 dní dovolenky navyše
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- príplatky nad rámec zákona
- garancia pracovného pomeru na dobu neurčitú po 6 mesiacoch
- náborový príspevok
- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
- 2-zmenná prevádzka
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,50 €

Nástup možný ihneď

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
Pozícia je vhodná len pre mužov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Počet rokov praxe

1

- znalosť požiadaviek kvality lakovania (K-štandard, JHS normy) a schopnosť overiť si kvalitu svojej vlastnej práce (samokontrola)
- čítanie a porozumenie pracovných inštrukcií
- znalosť procesu lakovania práškovými farbami
- spoľahlivosť a precíznosť
- zodpovednosť
- lojálnosť a nasadenie
- schopnosť samostatnej aj tímovej práce
- flexibilita

Fortaco je strategickým partnerom pre výrobcov ťažkých strojov a námorných zariadení. Naša široká ponuka produktov zahŕňa kabíny strojov a zvárané oceľové konštrukcie. Technologické jednotky Fortaco ponúkajú služby v oblasti dizajnu a vývoja produktov, inžinieringu a riadenia projektov až po výrobu prototypu. Naši zákazníci pôsobia vo viacerých priemyselných odvetviach po celom svete.

Výrobné jednotky a technologické centrá Fortaco sa nachádzajú v Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Indii, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Srbsku a na Slovensku. Zamestnávame 2800 profesionálov. Bezpečnosť, vysoké požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť dodávok riadia naše každodenné operácie.

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné kabíny pre rôzne priemyselné aplikácie. Zameriavame sa na to, aby sme splnili individuálne požiadavky každého zákazníka a vytvorili pre nich ideálne riešenie. Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby a navrhovania kabín, a preto môžeme zaručiť, že naše produkty sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Fortaco stojí na troch základných hodnotách, ktoré prinášame do každej oblasti našej práce. Týmito hodnotami sú: rešpekt, jednoduchosť, rýchlosť. Rešpektujeme nielen našich zákazníkov a partnerov, ale aj našich kolegov a ich názory. Snažíme sa udržiavať jednoduchosť v každom kroku nášho procesu a zároveň zabezpečovať rýchlosť dodávky našich produktov. Tieto hodnoty sú kľúčovým pilierom nášho úspechu a každý deň nás inšpirujú k lepšiemu a efektívnejšiemu fungovaniu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3045355  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 880 - 1 200 EUR/mesiac3,75 €/ h, po 3 mesiacoch 4,07 €/h brutto + variabilná zložka platu (do 20 % z hrubej mzdy)