Disponent

Forschner Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovávanie objednávok na materiály od zákazníka
• Spolupráca a komunikácia so zákazníkom ohľadom objednávok
• Spolupráca so skladom pri príjme a vychystávaní materiálu
• Koordinácia optimálneho prísunu tovaru v spolupráci so špedičnými firmami
• Vystavenie dokladov pre námornú a leteckú dopravu (faktúra, dodací list, CMR)
• Sledovanie a optimalizácia veľkostí skladových zásob
• Práca v systéme PPS
• Komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi a internými oddeleniami pre zaistenie plynulosti dodávok
• Spolupráca na tvorbe FMEA, Plán kontroly a riadenia
• Zodpovednosť za včasné pristavenie vozidiel na nakládku
• Včasný export materiálov podľa potvrdených objednávok

- koncoročný bonus vo výške mesačného platu, vzdelávanie, pružný pracovný čas, široký výber obedov, príspevok na stravovanie nad rámec zákona, vitamínové balíčky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistiky

Počet rokov praxe

2

Ovládanie AJ podmienkou, NJ výhodou
Požadovaná prax v oblasti logistiky
Logické a analytické myslenie
Vzdelanie v oblasti logistiky
Preukaz VZV výhodou

Forschner Slovakia, s.r.o. je dynamická, rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť na Slovensku v roku 2014. Výroba je zameraná na výrobu špeciálnych káblových zväzkov pre potreby automobilového priemyslu významných značiek.
Spoločnosť Forschner Slovakia, s.r.o. je súčasťou koncernu Eugen Forschner, ktorá pôsobí vo svete (Nemecko, ČR, Turecko, Ukrajina, Mexiko, Albánsko) už viac ako 70 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3304828  Megjelentetés dátuma: 21.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac