Účtovník

FOREVER LIVING PRODUCTS SLOVAK REPUBLIC, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1/A, Ružinov
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

párovanie prijatých úhrad, vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr, mesačné
a ročné uzávierky skladov, účtovanie skladových dokladov, oceňovanie prijatého tovaru,príprava podkladov pr intrastat,podávanie hlásení intrastat,zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek, iná účtovná a administratívna práca podľa potreby.

13 - plat, možnosť návštevy fit - centra zdarma, masérka na pracovisku 1 x za dva týždne, obedové lístky, žiadne zmeny, voľné víkendy,

Informácie o výberovom konaní

Prosíme kontaktovať mailom s fotografiou,poslať životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonóm

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
ABRA ERP - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie a vzhľad, loajálnosť, korektnosť, mravná bezúhonnosť

Sme americká medzinárodná spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších svetových producentov a distribútorov aloe vera produktov pre zdravie a krásu. Už viac ako 20 rokov distribujeme na Slovensku produkty Aloe Vera, všetkým nadšencom zdravého životného štýlu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3711887  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000