Marketingový manažér

FOREVER LIVING PRODUCTS SLOVAK REPUBLIC, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
06.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.100,- eur podľa praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude: príprava marketingových materiálov, organizovanie podujatí usporiadaných firmou,
vycestovanie do miest, kde sa konajú akcie firmy, sprevádzanie distribútorov na
zahraničné podujatia, tlmočenie, marketingové plánovanie, príprava propagačných materiálov, brožúr a letákov, online marketing, komunikácia na soc. sieťach, manažment webovej stránky, spolupráca s externými dodávateľmi a grafikmi.

V našej firme sa môžete tešiť na : 13-ty plat, parkovanie pre zamestnancov, produkty firmy pre zamestnancov k dispozícii v práci, služby maséra, obedové poukážky, pekná čistá kancelária s výhľadom na stromy a Karpaty, mladý kolektív,nepracuje sa na smeny, vstup do posilňovní v sieti Golem, pitný režim, jazykový kurz podľa potreby zamestnancov, firemné akcie

V prípade, že vás ponuka zaujala pošlite životopis s fotografiou v slovenčine.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, spoločnosť Forever Living Products si však vyhradzuje právo kontaktovať iba tých uchadzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

serióznosť, čestnosť, spoľahlivosť, príjemný vzhľad a diplomatické vystupovanie,samostatnosť pri riešení úloh, mravná bezúhodnosť,ochota, komunikačné schopnosti, kreativita, loajalita, flexibilita, trpezlivosť,

Sme americká medzinárodná spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších svetových producentov a distribútorov aloe vera produktov pre zdravie a krásu. Už viac ako 20 rokov distribujeme na Slovensku produkty Aloe Vera, všetkým nadšencom zdravého životného štýlu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3532652  Megjelentetés dátuma: 6.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.100,- eur podľa praxe a skúseností