Biznis analytik

ForesServices, s. r. o.

Miesto práce
ForesServices, s. r. o., Prievozská 14, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie a vedenie analytických stretnutí s poverenými osobami u zákazníkov z rôznych oddelení (prevádzka, IT, marketing, …) ako aj externými partnermi, spracovanie výstupov zo stretnutí v úzkom kontakte so zúčastnenými;
- zber, analýza a modelovanie funkčných a nefunkčných požiadaviek zákazníka;
- zabezpečenie úplnej a presnej dokumentácie pre všetkých zúčastnených;
- tímová spolupráca (analytikov, architektov, vývojárov) na návrhoch informačných systémov a transformácií požiadaviek zákazníka do technických požiadaviek a podkladov pre vývojový a projektový tím;
- úzka spolupráca s testovacím tímom na presnej definícii akceptačných kritérií a stanovení najlepšej testovacej stratégie;
- pravidelná komunikácia so zákazníkom a vývojovým tímom pre účely sledovania a aktualizácie požiadaviek a rozvoja produktu s dôslednou dokumentáciou zmien;
- dodržiavanie firemných postupov a projektových štandardov

– stabilná a úspešná slovenská IT spoločnosť založená v roku 1996
– zaujímaví komernční zákazníci z celého Slovenska a veľké zahraničné projekty
– podpora vzdelávania – máme radi ak sa naši ľudia rozvíjajú,
radi podporíme akýkoľvek nápad na školenie, certifikáciu a pod.
– nemusíš tu sedieť, ak chceš pracuj z domu, z officu (máme fakt dobrú kávu)
alebo aj v noci, len nech si online na Teamsoch.
– skvelý kolektív – od nás sa jednoducho neodchádza.
Väčšina zamestnancov je tu už naozaj dlho
– voľnosť – sme priatelia a všetko sa dá odkomunikovať, lekári, úrady a pod,

Váš životopis odborne posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať do 15.1. 2021. Prvé kolo výberové konania bude prebiehať online cez Microsoft Teams.
II. kolo formou individuálneho rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

- VŠ vzdelanie informatického zamerania;
– preukázateľná prax na pozícii analytika min. 3 roky (ideálne IT Analytik)
- praktické skúsenosti s analýzou požiadaviek zákazníka a ich formalizáciou
- pokročilá úroveň práce s nástrojmi MS Office;
- znalosť SQL
- praktické skúsenosti s používaním niektorého z modelovacích nástrojov pre tvorbu diagramov a modelov
- znalosť angličtiny na veľmi dobrej úrovni slovom/písmom;

Výhodou sú skúsenosti s:
JIRA a Confluence
modelovacím nástrojom Enterprise Architect
nástrojmi pre návrh používateľského rozhrania
- zrelá osobnosť s rozvinutými komunikačnými schopnosťami;
- schopnosť riešiť nejasne definované problémy
- analytické myslenie so zameraním na detaily a súčasným zachovaním celkového pohľadu na problematiku;
- pripravenosť logicky argumentovať;
- schopnosť prichádzať s návrhmi;
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci;
- zákaznícka a protímová orientácia

Fores Technology Group je skupina spoločností poskytujúcich komplexné služby v oblasti IT. Zameriavame sa hlavne na inovatívne riešenia pre zákazníkov z komerčnej sféry. Naším cieľom je pomáhať zákazníkom naplniť ich vízie pri vytváraní hodnôt prospešných pre nás všetkých. Dbáme pri tom na transparentný a férový prístup ku všetkým zainteresovaným stranám - zákazníkom, partnerom aj našim zamestnancom.  Aktuálne sú členmi skupiny spoločnosti ForesServices, s.r.o. a ForesApps, s.r.o.
„Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie, ktorí nám zašlú svoj profesijný životopis a súvisiace dokumenty, budeme spracúvať na účely výberového konania. Poskytnutie údajov je nevyhnutné na účasť vo výberovom konaní. Osobné údaje uchádzačov, ktorí nepostúpia do užšieho výberu na ponúkanú voľnú pracovnú pozíciu zlikvidujeme bezodkladne po vyhodnotení životopisu ako nevyhovujúceho. Osobné údaje ostatných uchádzačov (ktorým oznámime, že postupujú do užšieho výberu) v rozsahu údajov uvedených v životopise, motivačnom liste, iných zaslaných prílohách a ďalších údajov získaných v priebehu výberového konania (napr. pri osobnom pohovore) budeme spracúvať na tento účel po dobu do skončenia výberového konania. Spracúvanie údajov uchádzačov o zamestnanie je nevyhnutné, aby sa na základe žiadosti dotknutej osoby vykonali opatrenia pred uzatvorením zmluvy (predzmluvné vzťahy). Bližšie informácie o podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov nájdete v sekcii „Spracovanie osobných údajov“ na našej webovej stránke.“ (Detaily GDPR)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3949006  Megjelentetés dátuma: 14.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac