Odborný predajca / Pracovník výdajne e-shopu s outdoorovým tovarom

ForCamping s.r.o

Miesto práce
Miletičova 44, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úplne novú výdajňu e-shopu v Bratislave hľadáme outdoorového nadšenca. Ak vás outdoor baví a rád / a komunikujete s ľuďmi, pridajte sa k nám!

Náplň práce:

- odborné poradenstvo pri predaji outdoorového tovaru - schopnosť poradiť a pomôcť zákazníkovi vybrať tovar
- príjem tovaru do systému, práca s počítačom
- objednávky a výdaj tovaru cez eshop
- tvorba produktových kariet v e-shope

- stabilnú prácu v rýchlo rastúcej firme, ktorá si zároveň zachováva priateľskú atmosféru ako medzi ľuďmi vo firme, tak aj k zákazníkom a dodávateľom
- motivujúci plat
- priestor pre nápady, ktoré sa môžu dostať rýchlo do fázy realizácie
- možnosť nákupu turistického / outdoorového vybavenia so zamestnaneckou zľavou

V prípade záujmu zašlite stručný životopis a informáciu, prečo máte záujem u nás pracovať, príp. aký máte vzťah k outdooru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- záujem o šport, alebo vzťah k turistike, lezeniu a pod.
- orientácia v outdoorových produktoch a ich materiáloch výhodou
- skúsenosti z maloobchodného predaja výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť
- prozákaznícky prístup
- užívateľská znalosť PC
- veľmi dobrý hovorený a písomný prejav
- ochota učiť sa novým veciam, starostlivý a systematický prístup k práci

Sme ForCamping a patríme medzi najväčších predajcov outdoorového, turistického a kempingového vybavenia. Prevádzkujeme e-shop 4camping.sk a každoročne organizujeme najväčšiu európsku predajnú Výstavu stanov a vybavenia do prírody. Rastieme minimálne dvojnásobne ako zvyšok E-commerce a máme ambíciu stať sa jednotkou na trhu vo svojom obore. Pôsobíme v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, v Rumunsku a na Ukrajine a prevádzkujeme 12 vlastných predajní. Ďalšie krajiny a predajne otvoríme ešte tento rok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3335277  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou