Technik kvality

Forbo Siegling s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za vyhodnocovanie externých a interných reklamácií, vypracovanie príslušnej dokumentácie.
* Analýza interných chýb, zavádzanie nápravných opatrní, ich implementácia do procesu a monitorovanie účinnosti zavedených opatrení vo výrobnom procese.
* Spolupráca na riešení interných problémov vo výrobe. Koordinácia zavádzania nápravných opatrení na základe analýzy chýb, zavádzanie opatrení k zamedzeniu vzniku chýb.
* Výstupná kontrola materiálu a požadovaných zákaziek.
* Spracovanie štatistík, analýz a reportov vyplývajúce z potreby kontroly kvality.
* Spolupráca na realizácii interného auditu.
* Školenie zamestnancov v oblasti riadenia kvality.
* Zodpovednosť za zabezpečenie kalibrácie a overovania meradiel. Šetrne používa meradlá podľa platných interných smerníc a nariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojársky, technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Anglický jazyk - komunikatívna úroveň
komunikačné a organizačné schopnosti
práca v tíme
dôslednosť, precíznosť
analytické myslenie

Forbo Movement je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v 36 krajinách sveta a líder v oblasti výroby transportných pásov pre potravinársky, papierový, energetický a ťažký priemysel, služby, logistiku, letiská alebo šport. Forbo na Slovensku pôsobí od roku 2004 a zamestnáva už 340 zamestnancov. Zameriavame sa na kvalitu nielen vo výrobe, ale našou snahou je vytvárať hodnoty a štandardy aj vo vytváraní pracovných podmienok pre spokojnosť svojich ľudí.
Divízia Movement Systems je globálny priemyselný líder pre dodávanie vysokokvalitných dopravníkových a spracovateľských pásov ako aj plastových modulových pásov, hnacích remeňov, rozvodových remeňov a plochých pásov vyrobených zo syntetických materiálov. Využívajú sa mnohými spôsobmi nielen vo výrobe, ale aj v sektoroch predaja a služieb, napr. ako dopravníkové a spracovateľské pásy v potravinárskom priemysle, ako bežecké pásy vo fitness štúdiách, alebo ako ploché pásy v systémoch triedenia listových zásielok.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2472505  Megjelentetés dátuma: 7.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou