Obchodný riaditeľ

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Piešťany
Termín nástupu
01.08.2020
2 000 EUR/mesiacZáklad od 2 000 EUR/ mesiac podľa preukázaných schopností + percentuálne mesačné ohodnotenie podľa splnených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Riadenie implementácie a vyhodnotenie obchodnej stratégie organizácie v súlade so strategickými cieľmi
*Prieskum trhu, návrh a koordinácia marketingových a obchodných stratégií
Analýza trhu, monitorovanie vývojových trendov a konkurenčných aktivít
*Vyhľadávanie a nadväzovanie nových obchodných príležitostí, určovanie cenových politík
*Vypracovanie analýz a vyhodnocovanie činností obchodného úseku
*Schvaľovanie obchodných zmlúv a zákaziek
*Riadenie a koordinácia činností projektových manažérov a expedície

Budú spresnené na pohovore /mobil, auto, notebook, stravné lístky atď/

V prípade, ak Vás zaujala ponuka našej spoločnosti, neváhajte nám zaslať štruktúrovaný životopis. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Informáciu o spracúvaní osobných údajov nájdete na : www.forclean.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

3

Hľadáme Vás!
Ak ste osobou, ktorá má technického a obchodného ducha, má prax s vedením obchodných rokovaní, chce pracovať v dynamickom tíme, aktívne komunikuje s ľuďmi, je zvyknutá tvrdo pracovať, potom nás kontaktujte.
Výhodami kandidáta sú:
- skúsenosti s obchodnou činnosťou
- znalosť predkladania ponúk pre verejné obstarávanie
- schopnosť riadiť pracovný tím
- komunikatívnosť, samostatnosť, kreativita, zodpovednosť, logické myslenie a organizačné schopnosti

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3935364  Megjelentetés dátuma: 9.7.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac