Pracovník/čka výroby - potravinárska výroba

FOOD LOGISTIC s.r.o.

Miesto práce
Ploské
Termín nástupu
Ihneď
900 EUR/mesiacBrutto 750 + 20% osobné ohodnotenie, možné mimoriadne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba mrazených múčnych a mäsových výrobkov z domácej produkcie,
- práca v potravinárskej výrobe - jednozmenná výroba - ráno 6:00-14:30,
- obsluha strojných zariadení,
- príprava a spracovanie,
- balenie výrobkov,
-podrobný popis pracovnej činnosti bude predstavený na pracovnom pohovore.

-zamestnanecké odmeny z výroby,
-zamestnanecké zľavy.

Spoločnosť sídli v Ploskom, cca 10 minút autom od centra Košíc.

Ideálny kandidát by mal nastúpiť po vstupných náležitostiach.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, pošlite nám svoj životopis na e-mail: [email protected].

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-hygienické minimum výhodou,
-potravinárske vzdelanie výhodou,
-prax v potravinárstve výhodou.
-chuť pracovať bude určite ocenená.

Spoločnosť FOOD LOGISTIC s.r.o. je obchodnou spoločnosťou distribujúcou produkty pre gastronómiu. Hlavnou činnosťou spoločnosti je distribúcia potravín svetových značiek ako Ardo, McCain, LambWeston, zmrzlinových produktov Algida a množstva ďalších produktov do reštaurácií, potravín, hotelov, škôl atd'. Naša distribučná sieť pokrýva celé územie východného a stredného Slovenska.
ID: 4135904  Megjelentetés dátuma: 4.8.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac