Pracovník Čerpacej stanice

Fontee s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
21.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vnútorná obsluha: vykonávať účtovné operácie na pokladni a termináloch, riešiť pripomienky zákazníkov tak, aby bola zaistená vysoká úroveň služieb. Na dennej báze vykonávať kontrolu záruk, aktívny predaj, udržiavanie čistoty v shope, sociálnych zariadeniach a skladoch.

Mesačná výkonnostná odmena, mzda 600 eur v čistom + výkonnostná odmena, stravné lístky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť

Realizácia a prevádzkovanie umývacích liniek, ubytovanie, výroba sódovej vody, ubytovacie služby,

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3320708  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800