Obsluha čerpacej stanice

Fontee s.r.o.

Tesárske Mlýňany 833, Tesárske Mlýňany 951 76, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vonkajšia obsluha: Poskytovať zákazníkom službu v podobe natankovania phm, prípadne doplnkovej služby, riešiť pripomienky zákazníkov tak, aby bola zaistená vysoká úroveň služieb. Zaisťovať, že na nádvorí čerpacej stanice je udržiavaný poriadok a čistota. Aktívny predaj.

- Vnútorná obsluha: Vykonávať účtovné operácie na pokladni a termináloch, riešiť pripomienky zákazníkov tak, aby bola zaistená vysoká úroveň služieb. Starať sa o čistotu predajne, dokladanie tovaru. Na dennej báze vykonáva kontrolu záruk tovaru. Aktívny predaj. Komunikácia so zákazníkom.

Výkonnostná odmena, stravné lístky, príplatok za prácu vo sviatok, príplatok za prácu v noci.
Netto 600 eur

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Realizácia a prevádzkovanie umývacích liniek, ubytovanie, výroba sódovej vody, ubytovacie služby,

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3211202  Megjelentetés dátuma: 23.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800