Prevádzkový riaditeľ - hotelierstvo a gastronómia

FONDATI & PARTNERS, s. r. o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiac- mzda pozostáva z fixnej a variabilnej časti, a jej výška závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti hotelierstva a gastronómie hľadáme skúseného prevádzkového riaditeľa, ktorému budú zverené nasledujúce úlohy:

- zodpovednosť za kompletné riadenie prevádzky (ubytovanie a gastronómia) s dôrazom na finančné a personálne riadenie
- zabezpečenie bezproblémového, efektívneho fungovania prevádzky v súlade s poskytovaním kvalitných služieb a s dôrazom na zabezpečenie profitability
- finančné riadenie, vytváranie finančného plánu, následné sledovanie plnenia, sledovanie nákladovosti, reporting
- výber, tréningy, motivácia a odmeňovanie zamestnancov - 20 ľudí
- vytváranie motivujúcej, otvorenej a zároveň profesionálnej atmosféry na pracovisku
- rozširovanie produktového portfólia - nové typy služieb, eventov s cieľom zabezpečenia maximálneho vyťaženia prevádzky
- optimalizácia fungujúcich procesov v rámci prevádzky

Čo od vás očakávame:

- relevantné skúsenosti s riadením gastro-ubytovacieho zariadenia v celej šírke (financie, HR, obchod, operations), ideálne aj skúsenosti zo zahraničia
- minimálne 5 ročné skúsenosti na relevantnej pracovnej pozícii - prevádzkový riaditeľ / manažér
- proaktívna, dynamická osobnosť
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- silný people manažér, leadership
- detailizmus a perfekcionizmus
- schopnosť prepájania širších súvislostí
- vyznávanie hodnôt ako otvorenosť, transparentnosť a dôvera

- príjemné pracovné prostredie
- otvorená, transparentná a dôveryhodná firemná kultúra
- priestor na sebarealizáciu

Ďakujeme za vaše reakcie, kontaktovať budeme tých uchádzačov, ktorých vyhodnotíme ako potenciálne vhodných na osobný rozhovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient pôsobí v oblasti hoteliérstva a gastronómia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť FONDATI & PARTNERS, s.r.o. je poradenskou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti Family Business Advisory, Executive Search a Management Development. Informácie o nás nájdete na webe spoločnosti www.fondati.sk.
ID: 4030344  Megjelentetés dátuma: 7.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac