Referent/ka

Fond na podporu umenia

Cukrová, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
december 2023-február 2024
1 350 EUR/mesiacZákladný plat 1.150 EUR + osobné ohodnotenie 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie žiadostí o dotácie a štipendiá.
Kontrola potvrdení a príloh žiadostí.
Príprava zmlúv a podkladov pre poskytnutie dotácií.
Kontrola vyúčtovaní a obsahového vyhodnotenia projektov.
Aktívna komunikácia so žiadateľmi a prijímateľmi.
Kontrola realizácie projektov.

Stabilná pracovná doba.
Priateľské pracovné prostredie.
5 dní dovolenky naviac oproti zákonom stanovej dĺžke.
Kontakt so živým umením a kultúrou.
Možnosť čiastočnej práce z domu.

Pokiaľ Vás zaujala naša pozícia, Vaše životopisy zasielajte na adresu [email protected]. Odpovedať budeme iba na životopisy spĺňajúce uvedené požiadavky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Preukázateľná skúsenosť s grantami a ich vyúčtovaniami.
Vzdelanie v odboroch súvisiacich s umením a jeho reflexiou, alebo viacročná skúsenosť v týchto oblastiach.
Veľmi dobré komunikačné zručnosti.
Schopnosť pracovať v tíme a zdieľať informácie.
Pohľad na detail, zodpovednosť v dokončovaní úloh, samostatnosť a precíznosť.

Fond na podporu umenia je verejnoprávna inštitúcia zabezpečujúca podporu umeleckých aktivít, kultúry a kreatívneho priemyslu, ktorá vznikla na základe zákona č. 284/2014 Z. z.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4162748  Megjelentetés dátuma: 10.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac