Manažér Gastro prevádzky - Košice (pre partnerskú prevádzku)

Folks s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny 1000 + provízie + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje poskytovanie kvalitných služieb a zodpovedá za ich úroveň. Organizuje a kontroluje prácu personálu. Zabezpečuje prijímanie zamestnancov. Zodpovedá za organizovanie a bezproblémový chod prevádzky. Vytvára nové príjmové možnosti, maximalizuje tržby, využívanie kapacít reštaurácie .Dohliada na dodržiavanie. štandardov spoločnosti,starostlivosť o zákazníkov, rozvíjanie dobrého mena spoločnosti.

- práca v malom kolektíve v atraktívnom prostredí
- seriózny prístup zamestnávateľa
- možnosť profesijného a osobného rastu
- finančné bonusy, provízie z obratu predaja, školenia a kurzy, možnosť ďaľšieho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

podmienkou aktívna znalosť anglického jazyka , práca na PC, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré riadiace, organizačné a komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, asertivitu, flexibilitu, proklientský prístup, lojálnosť. Znalosť HACCP, BOZP,

Spoločnosť Folks podniká od roku 2017 v gastro a hotelovom sektore formou prevádzkovanie rôznorodých konceptov a poskytovania gastro - poradenských služieb.
ID: 3574359  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny 1000 + provízie + tringelty