Social Media Manager

Büro Milk s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Úprava editorského obsahu z článkov do distribučných formátov pre sociálne siete,
- Samostatná úprava grafiky aj textu v súlade s komunikačnou stratégiou,
- Nasadzovanie pripraveného obsahu cez Zoomsphere, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Mailchimp
- Sledovanie, optimalizácia, a priebežné vyhodnocovanie výsledkov + navrhovanie vylepšení,
- Community management v anglickom jazyku podľa potreby,
- Práca v tíme - porovnávanie výsledkov, zdielanie know-how a klientskeho kontextu.

- Práca na medzinárodných projektoch pre príjemných klientov
- Dlhodobo stabilný objem distribučnej práce a občasná výpomoc na intenzívnejších kampaniach
- Pomoc od skúsených editorov, dizajnérov a ďalších ľudí v tíme, od ktorých sa veľa naučíš
- EN proofreadera k dispozícii
- Veľa samostatnosti a slobody, ale aj zodpovednosti
- Keď pominie pandémia, tak aj office s výhľadom na prezidentský palác a ničím neobmedzenú prácu z domu
- Priestor na uplatnenie svojich nápadov na zlepšenia – u klienta aj vo vlastnom tíme
- Možnosť rásť a presúvať sa v rámci firmy

V prípade záujmu pošli svoj životopis, motivačný list a ideálne aj ukážky Tvojich predchádzajúcich prác na [email protected].
Kontaktovať budeme iba vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Základný copywriterský (EN) aj grafický skillset – budeš sa starať o text aj vizuál formátov
- Cit pre brand a jeho uplatňovanie v konkrétnych formátoch (práca s jazykom, typografiou, fotkami, farbami, …)
- Vizuálny vkus a dramaturgický cit = vedieť identifikovať a “vypichnúť” podstatnú časť informácie či už v texte alebo vizuále
- Písaná angličtina na vysokej úrovni
- Aktívne ovládanie Ad Managera a plánovacích softvérov pre social media

Milk je kreatívne štúdio, ktoré robí pútavý dizajn a zmysluplný obsah pre medzinárodné značky. Pracujeme na obsahových programoch, brandových magazínoch, vizuálnych identitách, medzinárodných kampaniach aj vlastných neziskových projektoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4105984  Megjelentetés dátuma: 18.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac