Produkčný manažér / manažérka pre online projekty

Büro Milk s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 700 EUR/mesiacFinálna odmena závisí od vašich schopností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Folk a Milk hľadáme nového kolegu – ostrieľanú produkčnú alebo produkčného, ktorý nám pomôže vycítiť potreby na online projektoch zahraničných klientov a rýchlo na ne reagovať. Je to pestrá práca – od komunikácie s klientom a tímom až po prípravu rozpočtov, rozdeľovanie úloh a dohľad nad realizáciou. Hľadáme teda niekoho, kto už má čosi za sebou a vie v podobných úlohách chodiť.

Čo by teda mala byť vaša práca?

1. VYCÍTENIE POTRIEB KLIENTA
Londýnska pobočka klienta potrebuje prispôsobiť kampaň, ktorú vytvorili vaši kolegovia, svojim podmienkam. Zbadáte to, dohodnete si spoločný telefonát a dáte sa do zisťovania: zistíte potreby, súvisiace aktivity, rozpočtové a časové možnosti.
Keď máte všetky informácie, spíšete ich na jedno miesto a rozhodnete, aký je ďalší postup. Dá sa potreba pokryť existujúcim obsahom? Treba vyrobiť nový? Aký je cieľ a aká k nemu vedie cesta? Tieto a ďalšie otázky si sami položíte aj zodpoviete.

2. PLÁNOVANIE PRODUKCIE
Keď si vyjasníte klientské potreby a rozhodnete sa, ako ich naplniť, obrátite sa smerom do tímu: naplánujete a naceníte produkciu, nabriefujete social media manažérov, dizajnérov a editorov a priebežne si všetko schvaľujete a komunikujete s klientom.
V priebehu produkcie strážite termíny aj rozpočty a staráte sa o spokojnosť tímu aj klienta. Ak sa vyskytnú problémy, samostatne ich riešite a staráte sa o to, aby všetci na projekte boli informovaní.

3. UDRŽIAVANIE KOMUNIKÁCIE
Starostlivosť o klienta udržiavate živou komunikáciou – pravidelne sa pýtate ľudí, s ktorými ste v kontakte, či im nič nechýba, počúvate ich a sami navrhujete riešenia. Staráte sa o pravidelný reporting, fakturácie a prípravu potrebných podkladov.
To isté platí aj smerom do tímu: ak niečo v produkcii škrípe, postaráte sa o riešenia a vylepšenia tak, aby boli spokojní aj vaši kolegovia. Ak v procesoch nájdete niečo, čo je dobré robiť inak, sami to navrhnete a aplikujete v praxi.

Vieme, že hľadáme rôznorodý skillset a ak nespĺňate všetko alebo viete čosi navyše, nevadí. Napíšte nám aj tak – vašu rolu vieme nastaviť podľa toho, v čom ste šikovní tak, aby v tíme fungovala.

- Budete pracovať na veľkých medzinárodných projektoch pre príjemných klientov
- Budete v tíme so skúsenými editormi, dizajnérmi a ďalšími ľuďmi, od ktorých sa veľa naučíte
- V práci budete mať veľa samostatnosti a slobody, ale aj zodpovednosti
- Ľahko uplatníte svoje nápady na zlepšenia – u klienta aj vo vlastnom tíme

Vybraným uchádzačom sa ozveme najneskôr do dvoch týždňov od reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Niekoľko rokov skúseností so samostatným riadením produkcie obsahu alebo online kampaní
- Schopnosť bezproblémovo komunikovať so zahraničnými klientmi a priebežne sa o nich starať
- Vedieť vycítiť klientské potreby a premeniť ich na konkrétne úlohy pre svoj tím
- Samostatnosť a dôslednosť v administratíve (budete rozpočtovať a plánovať)
- Výbornú hovorenú a písanú angličtinu, nemčina alebo taliančina je veľkou výhodou
- Orientáciu v online marketingu, prehľad o jeho nástrojoch je plusom (Google Analytics, WordPress, MailChimp, ZoomSphere, FB Business Manager)

Milk je kreatívne štúdio, ktoré robí pútavý dizajn a zmysluplný obsah pre medzinárodné značky. Pracujeme na obsahových programoch, brandových magazínoch, vizuálnych identitách, medzinárodných kampaniach aj vlastných neziskových projektoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3963436  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac