Očný optik- Trenčiansky kraj

FOKUS očná optika, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
600 - 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 600 eur plus bonusy na základe dosiahnutých tržieb. Finálna mzdá tiež závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zdokonaľuj sa v optike od tých najlepších!

Absolvoval si vzdelanie v oblasti optiky?
Rád komunikuješ s novými ľuďmi?
Chcel by si mať odborného mentora v osobe uznávanej kapacity v odbore optiky?

Pokiaľ si sa v popise našiel, čítaj ďalej! Jednotka na trhu očnej optiky s vyše 70-ročnou históriou, Fokus očná optika, hľadá prívetivého očného optika do svojej modernej predajne.

Na pozícii očný optik budeš komunikovať so zákazníkmi, pomáhať im s výberom okuliarov a navrhovať riešenia ich problémov so zrakom. Budeš zodpovedný za aktívny predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok. Tvojou prioritou bude prívetivé poradenstvo a budeš sa podieľať aj na celkovom chode svojej predajne.

Pre nás je podstatný proklientsky prístup, čiže zákazník je u nás na prvom mieste, rovnako však aj naši zamestnanci. Pre jednotlivé pracovné činnosti Ťa preto radi zaškolíme a pri nástupe do práce Ti poskytneme plnú podporu.
Na zdokonaľovanie sa a rast po odbornej stránke vo svete optiky máme pre zamestnancov vypracovanú Fokus akadémiu.

Benefity aj finančné ohodnotenie tak odzrkadľujú tvoju snahu a prístup k práci. Čím lepšie sa darí tebe, tým lepšie sa darí firme, a naopak. Podporíme Tvoj kariérny rast a ďalšie vzdelávanie v odbore, a to v príjemnom pracovnom prostredí s množstvom motivačných prvkov, vrátane odmien, bonusov a iných benefitov.

– Firemná akadémia, kde sa v každom semestri budeš zdokonaľovať v odborných aj komunikačných oblastiach
– Motivujúci bonusový systém, ktorý reálne ocení tvoju prácu
– Stabilná práca pre lídra na trhu v oblasti očnej optiky nie je pre náš len klišé, ale drvivá väčšina zamestnancov u nás pracuje viac ako 5 rokov a oslavujeme 10., 20., a dokonca 40.-te pracovné výročia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v oblasti optometrie podmienkou

- Vzdelanie v odbore očnej optiky je podmienkou
- Chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
- Pozitívny prístup k práci s úsmevom na tvári
- Ochota pomáhať a riešiť požiadavky zákazníkov
- Zmysel pre módu a štýl
- Príjemné vystupovanie

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.
ID: 3911647  Megjelentetés dátuma: 13.5.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac