Asistent predaja v očnej optike

FOKUS očná optika, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
650 - 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 650 eur plus bonusy na základe dosiahnutých tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednotka na trhu očnej optiky s vyše 70-ročnou históriou, Fokus očná optika, hľadá komunikatívneho asistenta predaja do svojej modernej predajne.

Hlavnou náplňou práce je odborné, no zároveň prívetivé poradenstvo našim zákazníkom.
Podstatný je pre nás proklientsky prístup, čiže zákazník je u nás na prvom mieste.
Na zdokonaľovanie sa v tejto oblasti a rast po odbornej stránke vo svete optiky máme pre zamestnancov vypracovanú Fokus akadémiu.
Od nástupu sa vám budú venovať naši experti a odborný mentor s mnohoročnými skúsenosťami vo svete optiky.
Benefity aj finančné ohodnotenie tak odzrkadľujú tvoju snahu a prístup k práci. Čím lepšie sa darí tebe, tým lepšie sa darí firme, a naopak.

- Firemná akadémia, kde sa v každom semestri budeš zdokonaľovať v odborných aj komunikačných oblastiach
- motivujúci bonusový systém, ktorý reálne ocení tvoju prácu
- stabilná práca pre lídra na trhu v oblasti očnej optiky nie je pre náš len klišé, ale drvivá väčšina zamestnancov u nás pracuje viac ako 5 rokov a oslavujeme 10., 20., a dokonca 40.-te pracovné výročia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

očný optik je výhodou, ale nie podmienkou

- Skúsenosť v predaji alebo s komunikáciou so zákazníkmi
- Chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
- Pozitívny prístup k práci s úsmevom na tvári
- Ochota pomáhať a riešiť požiadavky zákazníkov
- Zmysel pre módu a štýl
- Príjemné vystupovanie

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.
ID: 3868432  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac