Analytik

FNsP Žilina

Miesto práce
Vojtecha Spanyola 43, Žilina
Termín nástupu
01.8.2018
Mzdové podmienky (brutto)
768,00€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného analytika pre oblasť ekonomiky v zdravotníctve
Náplň práce
vedenie projektu nasadenia nového NIS (nemocničný informačný systém)
príprava reportov, analýza odchýlok a komentáre k výsledkom analýz
interpretovanie výsledkov analýz a vyhotovovanie odporúčaní pre manažment
skúsenosti v zdravotníctve vítané

Zamestnanecké výhody z kolektívnej zmluvy.
Práca v stabilnom kolektíve.
Celozávodné stravovanie.
Možnosť ďalšieho vzdelávania.
Príspevky zo sociálneho fondu.
Možnosť zamestnania sa na dobu neurčitú (po zapracovaní sa)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré poskytnete spracujeme v súlade s GDPR, viac informácii poskytujeme na stránke www.fnspza.sk
Po starostlivom posúdení podaných žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, alebo technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky
• analytické, matematické a logické myslenie
• pokročilá znalosť Excelu – (funkcie v/h lookup, databázové funkcie...), kontingenčné tabuľky
• samostatnosť
• znalosť výkazníctva a dátového rozhrania v zdravotníctve vítaná
• pracovná skúsenosť na pozícii podobného typu min. 6 mesiacov

Zdravotnícke zariadenie poskytujúce komplexnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3212741  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 768,00€