Technik

FMach, s.r.o.

Miesto práce
Poľnohospodárska 1230/7, Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ihned
1 400 EUR/mesiacPlat je závislí od schopnosti uchádzača 13 plat Bonusy zo zisku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba strojov a zariadení podľa návrhu konštruktéra.
- Skladanie jednotlivých mechanických častí.
- Úprava mechanických dielov podľa predlohy.
- Oprava strojov a zariadení
- Plánovanie opráv a ich následná realizácia na základe rozpoznania technických chýb a ich predispozícií
- vykonávanie inštalácií a uvádzanie nových zariadení do prevádzky. Od jednoduchých strojov až po robotické bunky.
- zaškolenie obsluhy u zákazníkov

Notebook
Telefón
Zapožičanie služobných auomobilov

Ak si šikovný a chceš pracovať s najnovšími priemyselnými technológiami tak si u nás vítaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- Technické zručnosti
- Samostatnosť
- čítanie výkresov
- skúsenosti v oblasti automatizácie výhodou
- skúsenosti so zváraním výhodou

Zaoberáme sa priemyselnou automatizáciou. Vyrábame stroje od jednoduchých jednoúčelových strojov až po automatizované linky veľkého rozsahu. Kolektív FMach je zložený z mladých šikovných ľudí, ktorý napredujú vo svete najnovších technológií, ktoré využívajú priamo v praxi. www.fmach.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2750788  Megjelentetés dátuma: 30.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac