Software Developer

Fluido Oy

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiacbonus za projektové hodiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si pracovať v uvoľnenej atmosfére a priateľskom kolektíve? Máš záujem pracovať pre zahraničnú firmu za výhodných platových podmienok, využívať prácu z domu, flexibilnú pracovnú dobu, spoločné teambuildingy a iné pracovné benefity? Tak potom si náš človek!

Hľadáme nových kolegov, ktorí majú chuť pracovať na zaujímavých projektoch v multikultúrnej atmosfére. Táto pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí majú skúsenosť buď s Java, .NET alebo Web technológiami. (nie je potrebné mať znalosť všetkých technológií, dôležité je mať nejaké praktické skúsenosti aspoň s jednou z nich)

O technológii:
Pracujeme s cloudovou technológiou Salesforce.com, ktorá je #1 medzi CRM systémami. Extenzívne sú v nej využívané JavaScript, CSS a HTML. Programovanie je založené na jazyku Apex, ktorý je objektovo-orientovaným programovacím jazykom.
Nie je dôležité, aby si mal priamu skúsenosť so Salesforce – poskytneme ti adekvátne zaškolenie a vždy u nás nájdeš výraznú podporu kolegov.

Viac informácií o Salesforce môžeš nájsť tu: https://trailhead.salesforce.com/trails/force_com_admin_beginner

Čo ti môžeme ponúknuť:

- Príjemné a priateľské pracovné prostredie, otvorená komunikácia
- Zaujímavé projekty pre zahraničnú klientelu
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť práce z domu 2-3 dni v týždni (tieto dni fulltime home office)
- Byť súčasťou zahraničného tímu a pracovať v multikultúrnom prostredí
- Možnosť dočasnej relokácie do jednej z našich pobočiek v Európe
- Angličtina ako business language
- Teambuildingové aktivity
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Mobilný telefón s paušálom aj na súkromné použitie
- 3 dni plateného voľna v prípade choroby tzv. sick days

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Základy
Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Chuť, ochota a schopnosť učiť sa nové technológie a prístupy
- Dobré komunikačné schopnosti
- Samostatnosť a proaktívny prístup
- Priateľské vystupovanie, zodpovednosť, tímový hráč
- Porozumenie cloud technológií je výhodou

In 10 years, FLUIDO, the company with headquarters in Helsinki, has grown to become the leading Salesforce partner in Europe employing over 400 experts and serving over 300 customers. We bring customer data to life. From marketing and sales to customer service, we can help the customers transform how they engage with customers, partners and employees.

Fluido customers include KONE Corporation, YIT, Wärtsilä and Stokke as well as several other major globally operating enterprises. We work using agile and iterative methods to ensure rapid results, and our customers appreciate our ability to challenge them on their journey becoming customer value driven in sales, customer service and marketing.

Fluido values are the core of our actions and describe who we are. Our values are: We trust, We believe in Superheroes, Actions speak clouder than words, Friends don’t let friends down, Work must be fun.

We are proud to receive the Future Workplace Certification 2021 which is already for the 3rd year in a row.

The core in our success lies in commitment to customer success and our people. Our experienced staff works in 7 locations across Europe – in Helsinki, Stockholm, Gothenburg, Oslo, Copenhagen, London, Dublin, Muenchen, Amsterdam and Banska Bystrica. Even though our team is built of over 35 different nationalities and is working in eight countries, we are a tight and friendly community.

For more information please look at:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3603581  Megjelentetés dátuma: 29.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac