Predajca vo veľkoobchode s kvetmi - obchodný zástupca 2-pracovné miesta

FLOS SLOVAKIA, s.r.o.

Ľudmily Podjavorinskej 19/A, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj kvetov maloobchodným prevádzkam a kvetinárstvam
Príjem tovaru na sklad, objednávky, komunikácia so zákazníkmi, fakturácia, vyhľadávanie nových zákazníkov
Práca s ekonomickým a skladovým programom (objednávanie tovaru, výdaj tovaru, predaj, vystavovanie faktúr, príjem objednávok)
Predaj tovaru zákazníkom na pobočke alebo z auta na stanovenej okružnej trase, odvoz tovaru objednaného cez internet k zákazníkovi (vyžaduje sa vodičský preukaz skupina B)
Uskladnenie a ošetrenie nepredaného tovaru
Práca s registračnou pokladnicou

Flexibilná pracovná doba, služobný telefón

hľadáme kolegu alebo kolegyňu aj na pobočku a tiež aj na predaj mimo pobočky (z auta)
životopis + motivačný list zaslať na adresu: [email protected], vybratí uchádzači budú informovaní e-mailom o zaradení do ďalšieho kola výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• schopnosť plánovať a organizovať vlastnú prácu v spolupráci s ostatnými kolegami.
• Cieľavedomosť a spoľahlivosť
• Vysoké pracovné nasadenie
• zmysel pre poriadok, systém a precíznosť.
• veľmi dobré komunikačné schopnosti a priateľské vystupovanie,
• zvládanie stresu.
• Všeobecný prehľad o naviazaní skladových činností na ekonomické činnosti.

Veľkoobchod s kvetmi Floweria sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvých rezaných kvetov a črepníkových rastlín najvyššej kvality a potrebami pre floristov a kvetinárov. Na Slovensku nás nájdete v Banskej Bystrici, Košiciach, Lučenci, Trnave a v Žiline. Našich 12 rozvozových áut dodá kvety z Holandska, Talianska, Kolumbie alebo Ekvádoru takmer do každého kvetinárstva na celom Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3104924  Megjelentetés dátuma: 16.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou