Manager cestovnej agentúry

Flora Tour, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.-15.marec 2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacodmeny, obedové lístky v hodnote 4,50 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ponuka, zabezpečovanie a predaj služieb všetkého druhu v cestovnom ruchu, predaj lodných a autobusových lístkov, podávanie informácii, kontrola služieb a ich vyúčtovanie - aktívna práca so zahraničnými návštevníkmi

rôzne teambulidingy, výlety, účasť na rôznych atrakciách mesta, kultúrne podujatia, odmeny

hláste sa prosím len záujemcovia ovládajúci aspoň jeden jazyk z uvedených na úrovni pokročilý

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kultúra, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, zodpovednosť, schopnosť pracovať kolektíve ale aj samostatne

Od roku 1991 je Flora Tour slovenskou špičkou v incomingovom cestovnom ruchu špecializujúca sa na Bratislavu, Slovensko a okolité krajiny. Flora Tour je 15 rokov generálnym partnerom a oficiálnym predajcom pre katamarán Twin City Liner spájajúci Viedeň a Bratislavu od marca do novembra trikrát denne. Team profesionálov cestovnej agentúry obsluhuje zahraničné skupiny už viac ako 25 rokov. Sprostredkuje kvalitné sprievodcovské, dopravné, gastronomické, ubytovacie a iné služby, predáva lodné a autobusové lístky v Európe.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3870511  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac