Asistentka riaditeľa exportu

Flóra Obal s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenná komunikácia s oddeleniami
- komunikácia s klientmi (aj v anglickom jazyku)
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej agendy (aj v anglickom jazyku)
- samostatná správa a udržiavanie interných databáz
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- zabezpečenie hladkého chodu oddelenia
- vytváranie cenových ponúk
- evidencia objednávok
- popisy na produkty

- aktívna možnosť využívania cudzích jazykov
- dynamické pracovné prostredie
- cestovanie do zahraničia a aj v rámci Slovenska
- sezónne odmeny v podobe víkendových pobytov, finančné príspevky na relaxovanie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Vzhľadom na možný vysoký počet prijatých životopisov, si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát by mal byť osobnosť, ktorá dokáže:
- hľadať riešenia a nie problémy
- nájsť si vlastný systém a mať chuť zjednodušovať procesy
- má pozitívne myslenie a vie sa usmievať
- vie pracovať pod tlakom a nebojí sa výziev
- vie dodržiavať termíny a ustráži si dodávanie podkladov od kolegov
- ovládať angličtinu na komunikatívnej úrovni je podmienkou

Spoločnosť Flóra Obal s.r.o. so sídlom v Nitre sa zameriava na výrobu a obchodovanie s darčekovými, obalovými materiálmi , darčekovými predmetmi, na celom území Slovenska a v zahraničí. Spoločnosť sa zaoberá: - výrobou obalov z plastov; - výrobou tašiek z papiera; - zostavovaním plastových dielcov a súčastí do finálnych produktov; atď.
ID: 4017467  Megjelentetés dátuma: 12.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac