Gazdiná/Upratovačka

FLÓRA OBAL TEAM s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú upratovačku a zároveň gazdinú do nášho tímu, ktorá bude zabezpečovať kompletné upratovanie priestorov.

- práca na hlavný pracovný pomer
- výhodné platové podmienky

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Vzhľadom na možný vysoký počet prijatých životopisov, si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť FLÓRA OBAL TEAM s.r.o. so sídlom v Bratislave sa zameriava na výrobu a obchodovanie s darčekovými, obalovými materiálmi , darčekovými predmetmi, na celom území Slovenska a v zahraničí. Spoločnosť sa zaoberá: - výrobou obalov z plastov; - výrobou tašiek z papiera; - zostavovaním plastových dielcov a súčastí do finálnych produktov; atď.
ID: 3572779  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 €