Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Švýcarsko zdravotní sestra

Flex Personal & Consulting GmbH

Místo práce
Švýcarsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
5 800 - 7 000 EUR/měsíck platu se započítavají bonusy, příplatky, 13.plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám práci na prestižních klinikách, odděleních nemocnic, v penzionech pro seniory, domech s pečovatelskou službou, v rehabilitačních a mnoha dalších zdravotnických zařízeních.
Pracovní místa jsou dlouhodobá a k okamžitému obsazení nebo po dohodě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jsme s vámi od naprostého počátku až do konce, kdy získáte novou skvělou práci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

pracovní nabídky máme taktéž pro sesterské specializace ARO, JIP, pooperační péče, interní a chirurgické obory, psychiatrie, dialýza, geriatrie, také pro porodní asistentky, farmaceuty, fyzioterapeuty, laboranty a další odborné zdravotnické profese.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše spolupráce počíná přípravou a optimalizací vašich podkladů.
Klademe důraz na vaše individuální potřeby a přání. Společně s vámi vyřídíme potřebné formality a provedeme Vás k cíli

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Flex Personal GmbH je ryze švýcarská společnost se sídlem v St. Gallen. Náš tým čerpá z více než 14 leté úspěšné praxe umísťování odborníků ve švýcarském a německém zdravotnictví.
!!!Přejeme Vám správné rozhodnutí!!!
!!!Těšíme se na Vás!!!

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3840406  Megjelentetés dátuma: 13.10.2020  Alapbér (bruttó): 5 800 EUR/měsíc