Fakturant

Fleming Trainings s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie a evidencia faktúr
- komunikácia s klientmi (telefonicky a emailom)
- komunikácia s ostatnými oddeleniami
- reporting

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Strojopis - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v oblasti vedenia účtovníctva sú výhodou,
- znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý,
- znalosť MS Office na užívateľskej úrovni,
- samostatná práca, logické a systematické myslenie

Spájame ľudí, ktorí poznajú odpovede, prinášame vám hľadané know-how a príležitosti, ktoré si prajete. Viac ako 50 000 spokojných spoločností podporujúcich, zúčastňujúcich sa a podporujúcich Fleming. Každý rok dokazujte, že Fleming je tým správnym partnerom, ktorý podporuje rast vášho podnikania a pomáha vám dosahovať vaše ciele.
Vo Flemingu v rámci portfólia podnikového vzdelávania si môžete vybrať z rôznych vzdelávacích programov, aby ste dosiahli čo najlepší vzdelávací zážitok. Získajte osobné, prispôsobené a prispôsobené vzdelávacie skúsenosti v súkromí vašej spoločnosti s odborníkom v odbore s interným školením alebo si vyberte z tisícov hotových modulov e-learningových kurzov s mäkkými zručnosťami a učte sa kedykoľvek a kdekoľvek akékoľvek zariadenie prostredníctvom programu E-Learning.
ID: 3802059  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiac