IT Sieťový administrátor

FixDistribution s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 Eur / brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností) + motivujúce výkonnostné a projektové odmeny + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa serverov (DHCP, DNS, MS SQL server, Backup server VEEAM, file server, SCCM, SCOM) na platforme VMWare a Hyper-V, stand-alone servery na platforme Windows a Linux
• Inštalácie, správa a podpora sieťových prvkov WIFI, LAN;
• Monitoring prevádzky a funkčnosti + pohotovosť (PRTG server)
• Zálohovanie a diagnostika (VEEAM)
• Účasť na projektoch rozvoja IT infraštruktúry
• Komunikácia s dodávateľmi a partnermi

• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Možnosť pracovať v tíme a rozvíjať sa pod dohľadom skúsených IT inžinierov
• Možnosť získanie certifikátov
• Práca v mladom kolektíve
• Flexibilná pracovná doba
• Individuálne a tímové bonusy na základe splnených projektových cieľov
• Teambuildingové akcie

FixIS je najmladšou, avšak veľmi rýchlo napredujúcou divíziou našej spoločnosti. Zameriava sa
na garantovanú proaktívnu správu IT infraštruktúry malých a stredne veľkých podnikov. Cieľom je poskytovať
kvalitné služby v oblasti správy IT, za pomoci ktorých dokážu naši klienti dosahovať ciele a zvyšovať svoju
efektivitu a konkurencieschopnosť. V súčasnosti sa sústreďujeme na poskytovanie služieb v nasledovných
synergicky sa doplňujúcich oblastiach:
• správa serverov
• správa sietí
• správa PC
• správa dát

Viac informácií nájdete na našom webe: www.FixIS.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Microsoft Hyper-V - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Samostatnosť a zodpovednosť za správu zverených systémov
• Flexibilita, schopnosť hľadať a navrhovať riešenia
• Pokročilá znalosť platformy VMWare/Hyper-V
• Vynikajúca znalosť - Active Directory , administrácie serverových operačných systémov na báze Windows
• Ochota učiť sa nové veci, tímový hráč, spoľahlivosť
• Systémové a analytické myslenie
• MCSE: Windows Server 2012 alebo 2016 výhodou
• Skúsenosti s administráciou aktívnych sieťových prvkov výhodou (Cisco, HP, Mikrotik...)
• Skúsenosť s administráciou Office 365, Azure AD alebo AWS výhodou.

Sme slovenský distribútor kvalitného mobilného príslušenstva a doplnkov s viac ako 9 ročnou tradíciou. Dodávame produkty svetoznámych značiek ako SBS, PanzerGlass, Renewd®, Xiaomi, Fonex®, Mankeel, dbramante1928, TY a mnohých ďalších.

Súčasťou nášho sortimentu sú kvalitné ochranné sklá, ochranné fólie rôznych displejov či zadných krytov, puzdrá, slúchadlá, reproduktory, držiaky smartfónov, prepojovacie káble, nabíjačky, powerbanky, ale aj mnohé ďalšie produkty. Nami dodávané výrobky využívajú denne tisícky spokojných zákazníkov, od ktorých dostávame množstvo pozitívnych recenzií.

Naše produkty nájdete po celom Slovensku, v Čechách, Rakúsku a Maďarsku. Spolupracujeme so silnými partnermi z retailu, s mobilnými operátormi, prípadne sieťami servisných služieb. Naše produkty nájdete taktiež aj na čerpacích staniciach.

Dôverujú nám silní klienti, dôverujte nám aj vy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3779703  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 Eur / brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností) + motivujúce výkonnostné a projektové odmeny + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity