Vedúci/a reklamačného oddelenia

FixDistribution s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiacna základe schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie efektívneho chodu reklamačného oddelenia
• Posudzovanie oprávnenosti reklamácií a vytváranie dobropisov
• Vedenie a motivácia kolegov na reklamačnom oddelení
• Správa a evidencia reklamácií vo vzťahu k dodávateľom a veľkoobchodným zákazníkom
• Optimalizácia procesov a kontrola ich dodržiavania
• Práca v systéme CyberSoft i6

• Nadštandardné ohodnotenie v tomto segmente
• Voľnosť pri rozhodovaní a riešení pracovných záležitostí
• Možný rýchly kariérny rast a rozvoj
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
• Zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby
• Mobil a notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skladové hospodárstvo, logistika – výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Predchádzajúce pokročilé skúsenosti s reklamačnými procesmi
• Vedenie a motivácia tímu
• Zodpovednosť a rozvážnosť pri riešení úloh a schopnosť riešiť neštandardné situácie
• Samostatnosť, pracovitosť a cieľavedomosť
• Ambície stále sa zdokonaľovať a prekonávať seba samého

Sme slovenský distribútor kvalitného mobilného príslušenstva a doplnkov s viac ako 9 ročnou tradíciou. Dodávame produkty svetoznámych značiek ako SBS, PanzerGlass, Renewd®, Xiaomi, Fonex®, Mankeel, dbramante1928, TY a mnohých ďalších.

Súčasťou nášho sortimentu sú kvalitné ochranné sklá, ochranné fólie rôznych displejov či zadných krytov, puzdrá, slúchadlá, reproduktory, držiaky smartfónov, prepojovacie káble, nabíjačky, powerbanky, ale aj mnohé ďalšie produkty. Nami dodávané výrobky využívajú denne tisícky spokojných zákazníkov, od ktorých dostávame množstvo pozitívnych recenzií.

Naše produkty nájdete po celom Slovensku, v Čechách, Rakúsku a Maďarsku. Spolupracujeme so silnými partnermi z retailu, s mobilnými operátormi, prípadne sieťami servisných služieb. Naše produkty nájdete taktiež aj na čerpacích staniciach.

Dôverujú nám silní klienti, dôverujte nám aj vy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3736043  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacna základe schopností a skúseností