Operačný manažér (distribúcia príslušenstva pre smartfóny)

FixDistribution s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 15, 831 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 576 do 1500 so zaujimavou variabilnou zlozkou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a koordinovanie pridelených projektov v oblasti distribúcie
• Zabezpečenie plynulého chodu oddelenia a dosiahnutia stanovených cieľov
• Riadenie, kontrola a motivácia projektového tímu
• Aktívna komunikácia s obchodnými partnermi a klientmi
• Analyzovanie a vyhodnocovanie obchodných výsledkov
• Optimalizácia a a zefektívňovanie procesov
• Pokročilá správa dokumentov a kontaktov
• Aktívna účasť na obchodných stretnutiach a prezentáciách
• Sledovanie trhu a konkurencie

•Nadštandardné ohodnotenie v tomto segmente
•Voľnosť pri rozhodovaní a riešení pracovných záležitostí
•Možný rýchly kariérny rast a rozvoj
•Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
•Zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby
•Mobil a notebook

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, manažment – výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

•Relevantná skúsenosť s riadením ľudí a oddelenia
•Organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
•Samostatnosť a sebariadenie
•Pracovitosť a cieľavedomosť
•Ambície stále sa zdokonaľovať a prekonávať seba samého
•Analytické myslenie
•Zmysel pre detail
•Drive

Sme slovenský distribútor kvalitného mobilného príslušenstva a doplnkov s viac ako 9 ročnou tradíciou. Dodávame produkty svetoznámych značiek ako SBS, PanzerGlass, Renewd®, Xiaomi, Fonex®, Mankeel, dbramante1928, TY a mnohých ďalších.

Súčasťou nášho sortimentu sú kvalitné ochranné sklá, ochranné fólie rôznych displejov či zadných krytov, puzdrá, slúchadlá, reproduktory, držiaky smartfónov, prepojovacie káble, nabíjačky, powerbanky, ale aj mnohé ďalšie produkty. Nami dodávané výrobky využívajú denne tisícky spokojných zákazníkov, od ktorých dostávame množstvo pozitívnych recenzií.

Naše produkty nájdete po celom Slovensku, v Čechách, Rakúsku a Maďarsku. Spolupracujeme so silnými partnermi z retailu, s mobilnými operátormi, prípadne sieťami servisných služieb. Naše produkty nájdete taktiež aj na čerpacích staniciach.

Dôverujú nám silní klienti, dôverujte nám aj vy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3348332  Megjelentetés dátuma: 10.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 576 do 1500 so zaujimavou variabilnou zlozkou