Marketingový koordinátor

FixDistribution s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytvorenie stratégie tvorby, plánovania a správy kampaní vrátane jej implementácie a vyhodnocovania - online, offline (adwords, heureka, facebook, instagram, tvorba a zasielanie newsletterov )
• Aktívna komunikácia a spolupráca s grafickými dizajnérmi, copywritermi, fotografmi, kameramanmi a pod.
• Koordinácia marketingových aktivít
• Administratívne záležitosti marketingového oddelenia
• V prípade potreby výpomoc pri organizovaní foto a video produkcie
• Správa obsahu webu (úprava a tvorba textov, copywriting - tvorba a úprava článkov)
• Budovanie a udržiavanie firemnej identity a dokumentácie
• Analyzovanie trhu a monitoring konkurencie
• Účasť na stretnutiach a prezentáciách

• Nezávislá pozícia s rozhodovacou právomocou
• Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
• Individuálny prístup k zamestnancom
• Práca v dynamickej firme s mladým kolektívom
• Priestor pre samostatné myslenie a rozvoj
• Zľavy na naše produkty a služby
• Notebook a mobilný telefón

Si sebavedomá, komunikatívna, samostatná a kreatívna osobnosť so záujmom o technológie? Ak si si odpovedal/a na všetky otázky ÁNO tak táto práca je ako ušitá pre teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• Silná, samostatná a rozhodná osobnosť
• Zápal a entuziazmus pre marketing
• Iniciatívnosť a tvorivosť (kreativita)
• Stotožnenie s firemnou víziou, misiou a hodnotami spoločnosti
• Výborné prezentačné, komunikačné a riadiace schopnosti
• Znalosť odvetvia mobilných technológií
• Kultivovaný písomný prejav
• Skúsenosti na podobnej pozícii
• Prehľad a implementácia nových marketingových trendov
• Znalosť online marketingu
• Znalosť angličtiny

Požadujeme vysoké pracovné nasadenie, chuť učiť sa a odolnosť voči stresu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich naše kritériá.

Sme slovenský distribútor kvalitného mobilného príslušenstva a doplnkov s viac ako 9 ročnou tradíciou. Dodávame produkty svetoznámych značiek ako SBS, PanzerGlass, Renewd®, Xiaomi, Fonex®, Mankeel, dbramante1928, TY a mnohých ďalších.

Súčasťou nášho sortimentu sú kvalitné ochranné sklá, ochranné fólie rôznych displejov či zadných krytov, puzdrá, slúchadlá, reproduktory, držiaky smartfónov, prepojovacie káble, nabíjačky, powerbanky, ale aj mnohé ďalšie produkty. Nami dodávané výrobky využívajú denne tisícky spokojných zákazníkov, od ktorých dostávame množstvo pozitívnych recenzií.

Naše produkty nájdete po celom Slovensku, v Čechách, Rakúsku a Maďarsku. Spolupracujeme so silnými partnermi z retailu, s mobilnými operátormi, prípadne sieťami servisných služieb. Naše produkty nájdete taktiež aj na čerpacích staniciach.

Dôverujú nám silní klienti, dôverujte nám aj vy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3333216  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou