Výrobný riaditeľ

FIVING, s.r.o.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, v závislosti od predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovedá za koncepčný rozvoj, personálne budovanie a rozvíjanie výrobného a technického úseku
- organizačne zabezpečuje a riadi činnosť stredísk patriacich pod technický a výrobný úsek v spolupráci s obchodným úsekom, tak aby bolo zabezpečené plnenie obchodného plánu
- zodpovedá za realizáciu, udržovanie a preverovanie systému manažérstva kvality podľa ISO 9001 a systému enviromentálneho manažérstva podľa ISO 14001
- spracováva štatistické výkazy, prehľady a rozbory
- riadi a vyhodnocuje inventarizácie hospodárskych prostriedkov technického a výrobného úseku
- spolupracuje pri tvorbe ročného hospodárskeho plánu

- profesionálny rast
- podmienky pre osobnostný rozvoj
- začlenenie do nášho profesionálneho tímu
- mobilný telefón, notebook

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím zasielajte životopis s popisom pracovných skúseností na dole uvedenú e-mailovú adresu, prípadne poštou na adresu:
Fiving, s. r. o.
Palugyayho 550
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, flexibilnosť a pohotovosť
- aktívny prístup k práci
- silná orientácia na úspech
- schopnosť organizovať pracovný čas svojho tímu

- výroba a vývoj vzduchotechnických zariadení, tepelných čerpadiel, rekuperačných jednotiek, chladičov kvapalín
- inštalácia a opravy klimatizačných zariadení
- poradenstvo v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizácie, vzduchotechniky, chladenia a dodávok tepla

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 616280  Megjelentetés dátuma: 13.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, v závislosti od predchádzajúcich skúseností