IT technik

FIVING, s.r.o.

Palugyayho 550, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
dohodou, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ poskytovanie užívateľskej IT podpory v oblasti HW/SW
▪ identifikácia, analýza problémov SW a HW, návrh vhodných riešení
▪ kontrola a monitorovanie prevádzky a administrácia serverovej infraštruktúry, sieťových komponentov
▪ komunikácia s dodávateľmi (HW/SW)
▪ prvotná podpora, diagnostika a riešenie problémov na platforme MS Windows
▪ inštalácie, updaty, hľadanie zlepšení, technická podpora
▪ správa a údržba web stránky spoločnosti
▪ návrh nového a úprava pôvodného dizajnu prospektov produktov, manuálov a tlačív
▪ tvorba projektových podkladov
▪ spolupráca s konštruktérmi a marketingovým oddelením
▪ inovácia cenníkov, vedenie a aktualizácia firemných databáz

▪ profesionálny rast
▪ podmienky pre osobnostný rozvoj
▪ začlenenie do nášho profesionálneho tímu

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske,elektrotechnické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert
OpenOffice.org Base - Expert
Adobe Photoshop - Expert
CorelDRAW - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Windows - Expert
HTML - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ samostatnosť, flexibilnosť a pohotovosť
▪ výhodou je znalosť anglického al. nemeckého jazyka
▪ tvorivý prístup k riešeniu požiadaviek a potrieb zákazníka bez ohľadu na pracovné zaťaženie
▪ skúsenosti z oblasti vzduchotechniky a klimatizácie vítané
▪ prax v odbore výhodou

- výroba a vývoj vzduchotechnických zariadení, tepelných čerpadiel, rekuperačných jednotiek, chladičov kvapalín
- inštalácia a opravy klimatizačných zariadení
- poradenstvo v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizácie, vzduchotechniky, chladenia a dodávok tepla

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3282456  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a praxe