Montážny pracovník vo výrobe na jednozmenný pracovný režim

FIVING, s.r.o.

Miesto práce
Palugyayho 550, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
600 - 960 EUR/mesiacosobné ohodnotenie od 80 € do 260 € pri plnení kritérií a dobrého hosp. výsledku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zostavenie a montáž mechanických skupín a podskupín, zostavenie a montáž ventilátorov, ohrievačov, regulačných klapiek, filtrov, termostatov, servopohonov atď..
- Práce spojené s dokončievaním výrobkov a prípravou hotových výrobkov na expedíciu (čistenie a posledné vzhľadové úpravy hotového výrobku, príprava baliaceho materiálu, balenie).

Jednozmenný pracovný režim.
Základná mzda 600 € + osobné hodnotenie od 80 € do 260 € za mesiac, pri plnení kritérií a dobrého hosp. výsledku spoločnosti.
Zamestnanec si dopláca za stravný lístok 0,50 € (teplá strava zabezpečená v jedálni SOŠ polytechnickej).

Informácie o výberovom konaní

- Čítanie výkresovej dokumentácie a prax v odbore výhodou.

- Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, spoľahlivosť.
Prax v odbore výhodou.
Čítanie technických výkresov.

- výroba a vývoj vzduchotechnických zariadení, tepelných čerpadiel, rekuperačných jednotiek, chladičov kvapalín
- inštalácia a opravy klimatizačných zariadení
- poradenstvo v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizácie, vzduchotechniky, chladenia a dodávok tepla

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3208063  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac