Projektant vzduchotechniky

FIVING, s.r.o.

Miesto práce
Palugyayho, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Termín nástupu
ihneď
1 150 - 1 400 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy od 100 € do 700 € za mesiac, pri plnení kritérií a dobrého hosp. výsledku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracováva štúdie a analýzy riešení
- pripravuje podklady k projektovej dokumentácii
- realizuje projektovú dokumentáciu, ktorá je zhotovená v súlade s platnou legislatívou
- sleduje a vyhodnocuje smery rozvoja v oblasti vzduchotechniky a klimatizácie
- študuje odbornú domácu aj zahraničnú literatúru z danej oblasti
- navrhuje zmeny v zmysle rozvojových trendov
- vypracováva výrobnú (výkresovú) dokumentáciu podľa požiadaviek zákazníka
- zodpovedá za účelnosť a vhodnosť technického riešenia určenej časti úlohy a za dodržiavanie termínov
- spolupracuje pri plánovaní a koncepčnom riešení jednotlivých úloh a projektov
- spolupracuje s členmi tímu pri riešení konkrétneho projektu a pri realizácii jednotlivých vývojových a výrobných etáp
- spolupracuje s obchodným oddelením pri ponukovom konaní
- efektívne zavádza technické a technologické novinky do praxe

- variabilná zložka mzdy od 100 € do 700 € za mesiac, pri plnení kritérií a dobrého hosp. výsledku spoločnosti
- profesionálny rast
- podmienky pre osobnostný rozvoj
- začlenenie do nášho profesionálneho tímu

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím zasielajte životopis s popisom pracovných skúseností na dole uvedenú e-mailovú adresu

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné TZB, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, flexibilnosť a pohotovosť
- výhodou je znalosť anglického al. nemeckého jazyka
- tvorivý prístup k riešeniu požiadaviek a potrieb zákazníka bez ohľadu na pracovné zaťaženie

- výroba a vývoj vzduchotechnických zariadení, tepelných čerpadiel, rekuperačných jednotiek, chladičov kvapalín
- inštalácia a opravy klimatizačných zariadení
- poradenstvo v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizácie, vzduchotechniky, chladenia a dodávok tepla

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2992030  Megjelentetés dátuma: 21.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac