Customer Sevice vo FIT UP!

FIT UP!

Miesto práce
Pajštúnska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia administratívnych a operatívnych činností zákaznickeho servisu vo všeobecnosti podľa nariadení FIT UP!
Presadzovanie noriem a pravidiel nových akcií.
Spolupráca a konzultácia vzniknutých situácií v jednotlivých štúdiách fitness centra.
Administratívna podpora centrály.
Komunikácia s účtovným oddelením.
Komunikácia a riešenie problémov s IT oddelením.
Práca v programe Member Pro a Pohoda.
Spolupodieľanie sa na marketingovej činnosti.

- práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
- možnosť podieľať sa na realizácii jedinečného a zaujímavého projektu
- priestor pre kariérny rast
- odmeny za extra výkony
- možnosť trénovania vo všetkých fitness centrách v rámci siete + 1 člen rodiny alebo priateľ
- firemné benefity

Pozícia je vhodná pre uchádzača s ukončeným vzdelaním strednej alebo vysokej školy, resp. externého študenta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť v práci
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- proaktívny prístup a nadšenie pre prácu
- výborná znalosť práce na PC (Excel, Word)

Sme sieť fitness centier, ktoré si môže dovoliť každý. Ponúkame členom najvyššiu kvalitu za čo najnižšiu cenu. Preto podporujeme túto filozofiu, aby sme pomohli našim členom v ich túžbe vyzerať lepšie, cítiť sa lepšie a zdravšie, a rozvíjať pozitívne vnímanie seba samého.

Sme Slovensko-Český koncept, ktorý je ako jediný v Čechách a na Slovensku prispôsobený potrebám oboch trhov zároveň a plne prepojený. Počas 3 rokov sme otvorili 7 štúdií, 5 na Slovensku a 2 v Čechách a stali sa lídrom na Slovenskom trhu v oblasti fitness v počte platiacich klientov. Naším cieľom je vytvoriť plnohodnotnú sieť fitness štúdii na Slovensku a v Čechách. V krátkom čase pripravujeme otvorenie ďalších štúdii. Mame záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov.
Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3740044  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR/mesiac