Predavačka/predavač fitness tovaru

FIT PLUS, spol. s r.o.

Miesto práce
Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
čím skôr
garantovaný min.hrubý príjem 750 EUR počas skúšobnej doby pri plnom úväzku, následne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj fitness tovaru v obchodnom centre, starostlivosť o predajňu, vystavenie tovaru, odborné poradenstvo ohľadom doplnkov výživy, fitness zariadení a pomôcok

mzda vždy včas, mladý motivovaný kolektív, stravné lístky á 4,20 eur, veľmi zaujímavá práca, motivačné ohodnotenie, odborný rast

hľadáme na dlhodobú spoluprácu stabilného človeka ktorý má rád fitness oblasť, rád predáva a radí zákazníkom - ideálne ženu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

fitness, zdravie, šport,tvarovanie postavy

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

2

NEVYHNUTNÁ je dobrá orientácia vo fitness oblasti (doplnky výživy, cvičenie, formovanie postavy) + schopnosť predať, komunikatívnosť a samostatnosť

Spoločnosť FIT PLUS je priekopníkom v oblasti fitness na Slovensku s 30-ročnou tradíciou. Profesionálni a rekreační vyznávači fitness a zdravého životného štýlu v nasich predajniach a eshope www.fitplus.sk nájdu všetko pre dosahovanie svojich cieľov.

Sme výhradnými zástupcami renomovaných značiek doplnkov výživy (napr. WEIDER, Olimp, Body Attack, VP Lab, NAMED), tréningových pomôcok (napr. Harbinger, TriggerPoint, Sveltus, Body Solid), domácich posilňovacích zariadení (LifeFitness, Hammer Strength, CYBEX, ICG, Nordictrack, ProForm a Body Solid).

Najlepšie komerčné fitness centrá na Slovensku sú vybavené profesionálnymi zariadeniami od nás - www.lifefitness.sk. Sme výhradným zástupcom najväčšieho svetového výrocu profesionálnych fitness zariadení LifeFitness, ako aj značiek Hammer Strength, CYBEX a ICG s komplexnými poradenskými službami a plným záručným a pozáručným servisom.

Venujeme sa aj publikačnej a osvetovej činnosti - naša redakcia spravuje webstránku www.muscle-fitness.sk a už dve desaťročia organizuje populárnu česko-slovenskú súťaž pre ľudí všetkých vekových kategórií - DO FORMY s MUSCLE & FITNESS - www.doformy.eu

FIT PLUS - TO NAJLEPŠIE ZO SVETA FITNESS

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3539563  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: garantovaný min.hrubý príjem 750 EUR počas skúšobnej doby pri plnom úväzku, následne dohodou