Účtovníčka pomocná

FIT PLUS, spol. s r.o.

Miesto práce
Seberíniho 14, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie faktúr, výpisov, služ.ciest, pokladničných dokladov, platieb cez plat.karty a evidencia cenín, styk s poštou

dobrý kolektív, možná perspektíva pozície hl.účtovníčky, str.lístky, preplácanie mobilu, nákup tovaru za zam.cenu, zaujímavá oblasť pôsobenia firmy - fitness

miesto vhodné pre stabilizovanú osobu, ideálne ženu na dlhodobé pôsobenie vo firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

administratíva, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť,

Spoločnosť FIT PLUS je priekopníkom v oblasti fitness na Slovensku s 30-ročnou tradíciou. Profesionálni a rekreační vyznávači fitness a zdravého životného štýlu v nasich predajniach a eshope www.fitplus.sk nájdu všetko pre dosahovanie svojich cieľov.

Sme výhradnými zástupcami renomovaných značiek doplnkov výživy (napr. WEIDER, Olimp, Body Attack, VP Lab, NAMED), tréningových pomôcok (napr. Harbinger, TriggerPoint, Sveltus, Body Solid), domácich posilňovacích zariadení (LifeFitness, Hammer Strength, CYBEX, ICG, Nordictrack, ProForm a Body Solid).

Najlepšie komerčné fitness centrá na Slovensku sú vybavené profesionálnymi zariadeniami od nás - www.lifefitness.sk. Sme výhradným zástupcom najväčšieho svetového výrocu profesionálnych fitness zariadení LifeFitness, ako aj značiek Hammer Strength, CYBEX a ICG s komplexnými poradenskými službami a plným záručným a pozáručným servisom.

Venujeme sa aj publikačnej a osvetovej činnosti - naša redakcia spravuje webstránku www.muscle-fitness.sk a už dve desaťročia organizuje populárnu česko-slovenskú súťaž pre ľudí všetkých vekových kategórií - DO FORMY s MUSCLE & FITNESS - www.doformy.eu

FIT PLUS - TO NAJLEPŠIE ZO SVETA FITNESS

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3284561  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800-1000