Účtovníčka

FirstFarms Agra M s. r. o.

Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
01.10.2020
1 000 EUR/mesiacpracovný pomer na dobu určitú 1 rok so skúšobnou dobou 3 mesiace, následne možnosť predĺženia na dobu neurčitú

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia, kontrola a zaúčtovanie
* faktúry dodávateľské
* faktúry odberateľské
* skladová evidencia
* majetok dlhodobý
* interné doklady
Kontrola položiek daňovej evidencie DPH
Sledovanie saldokonta účtov
Súčinnosť pri výkone auditu
Riešenie operatívnych administratívnych a účtovných úloh
Štatistické výkazy
Reporting

výuka anglického jazyka
podpora ďalšieho vzdelávania formou školení
podpora pri životných jubileách
vianočný darčekový poukaz
zimný vitamínový program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť
samostatnosť
pružnosť
aktívny a pozitívny prístup
schopnosť pracovať s vysokým nasadením
tímový hráč
ovládanie HELIOS programu je výhodou

FirstFarms A/S je dánska akciová spoločnosť, ktorá investuje do poľnohospodárstva a pôdy v centrálnej Európe. Spoločnosť nakupuje a modernizuje poľnohospodárske spoločnosti a pôdu s cieľom optimalizovať ich fungovanie tak, aby budúca produkcia poľnohospodárskej výroby bola konkurencieschopná z hľadiska ceny a kvality. Spoločnosť je kótovaná na NASDAQ Kodaň od decembra 2006.
Na Slovensku sa spoločnosť FirstFarms zaviazala k jednej z najväčších dánskych poľnohospodárskych investícií vo východnej Európe akvizíciou poľnohospodárskych spoločností na Slovensku v rokoch 2005, 2006, 2007 a 2019 Agra M., Mast Stupava, Mlyn Záhorie, Morava Agro a Gabčíkovo. Spoločnosť tu obhospodaruje približne 11 000 hektárov, ktoré pozostávajú predovšetkým z nájomnej úrodnej poľnohospodárskej pôdy a vyprodukovala zásoby hovädzieho dobytka a ošípaných.
V slovenských spoločnostiach FirstFarms dosiahla významný pokrok v oblasti efektívnosti výroby vďaka cieleným výrobným investíciám a úspešnej implementácii podnikateľského konceptu, ktorý zahŕňa využitie dánskeho poľnohospodárskeho riadenia a know-how. Tieto spoločnosti sa prevádzkujú spoločne, a tak spoločnosti dosahujú aj úspory z rozsahu vplyvom synergického efektu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3965571  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac