Logistic Manager

FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o.

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200 + ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizovanie námornej, leteckej a aj pozemnej prepravy tovarov (potravín) - podľa interných požiadaviek a požiadaviek zákazníkov

- vytváranie objednávok na dopravné spoločnosti a poskytovanie informácií dopravcovi
- písomná a telefonická komunikácia s dopravnými spoločnosťami (väčšinou v anglickom jazyku)
- kontrolovať úplnosť a správnosť dokumentov (B/L, Packing lists, COI, COO) k faktúram od dodávateľov

- vytváranie podkladov pre zákazníka (t.j. Collection plan a Unloading plan),
- riešenie nezrovnalostí a near-missov v rámci dennej operatívy,
- riešenie urgentných prepráv od dodávateľa k zákazníkovi,
- plánovanie distribučných trás a ich zabezpečenie od nakládky po vykládku,
- vytváranie reportov a štatistík ako podkladov pre reporting,
- sledovať a dohliadať na priebeh prepráv, pravidelne kontrolovať časový plán prepráv, riešiť neštandardné situácie so snahou eliminovať riziko a náklady,
- kontrolovať a evidovať náklady a výnosy jednotlivých prepráv
• Spracovávanie cenových ponúk a taríf.
• Práca so systémom Mercareon
• Príprava balíkov na prepravu
• Organizácia prepravy kuriérskymi službami

- viesť evidenciu prepravy

- práca v internom systéme

• Spolupráca na zaujímavých a kreatívnych projektoch
• Perspektívne zamestnanie
• Vzdelávanie, príležitosť pre odborný rast
• Mobilný telefón
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Firemné teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme posielať mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Anglický jazyk - Expert (C2)
Nemecký jazyk výhodou
• Skúsenosti s podobnou pozíciou
• Veľmi dobré organizačné zručnosti, flexibilita
• Spoľahlivosť, samostatnosť a proaktívne riešenie problémov
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Lojálny, tímový hráč

FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. funguje na Europskom trhu od roku 2016. Obchodujeme s potravinovými produktmi po celom svete. Spolupracujeme s najväčšími európskymi a medzinárodnými reťazcami. Spoločne spravujeme medzinárodné produktové portfólio, preberáme zodpovednosť vo všetkých krokoch vývoja produktov a ako tím vyvíjame nové koncepty.

Sme stabilne sa rozrastajúca spoločnosť, založená na zdieľaní spoločných hodnôt a podpore navzájom. Radi by sme umožnili našim kolegom participovať na úspechu spoločnosti. Vďaka vzájomnej dôvere, každý má príležitosť zrealizovať vlastné myšlienky a uplatniť svoje zručnosti a vedomosti. Spoločné ciele dosahujeme v tíme a sme otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme a inovujeme spoločne.

Znie to dobre? Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2691082  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200 + ročné bonusy