Support pre začínajúcich podnikateľov TPP/študent

firmáreň.sk, s. r. o.

Miesto práce
Miletičova 1, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacPeňažné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firmáreň buduje svoj support tím a ty máš možnosť byť pri jeho zrode. Začínajúci, ale aj už fungujúci podnikatelia potrebujú tvoju pomoc! Máš možnosť zorientovať našich klientov v spleti administratívnych povinností pri rozbiehaní svojej firmy, živnosti alebo neziskovky. Naučíš ich ovládať portál firmaren.sk a staneš sa profíkom vo vyhľadávaní a poskytovaní informácií o podnikaní na Slovensku. Samozrejme, výhodou bude tvoja predošlá skúsenosť s danou problematikou alebo skúsenosti zo zákazníckej podpory. Tiež sa naučíš vymotať zo spleti pavučín utkaných úradmi a môžeš použiť toto “know how” pri komunikácií s našími klientami. Úloha to nie je ľahká. Bojovať budeš nástrojmi ako online chat, telefón, email a aj po zaškolení môžeš ešte pužiť žolíka - poprosiť skúsenejších zamestnancov o radu :)
Daj nám vedieť či si sa rozhodol prijať novoročnú výzvu Firmárne a pošli nám svoj životopis.

- Dynamický a priateľský kolektív.
- Bezplatné stravovanie (formou gastrokarty).
- Motivačné odmeňovanie - výkonnostné bonusy.
- Získanie vedomostí o začiatkoch podnikania.
- Možnosť jazykového vzdelávania - kurz angličtiny plne hradený zamestnávateľom.
- Miesto výkonu práce v Bratislave, priamo pri Trnavskom mýte (dopravný uzol) a OC - Centrál - služby, obchody, reštaurácie, relax.
- Na výber z päť druhov káv (bezplatne).
- Pitný režim a ovocné nápoje (bezplatne).
- Zdravotný balíčed raz ročne.
- Firemné akcie (teambuildingy).

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu v SJ alebo AJ. Prvý výber realizujeme na základe prijatých CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podnikanie, ekonómia, právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozitívny vzťah ku komunikácií všetkými spôsobmi - telefón, email, chat.
- Chuť pomáhať a riešiť aktuálne situácie pri začiatkoch v podnikaní ako aj pri práci s portálom firmaren.sk.
- Profesionálne vystupovanie.
- Základný prehľad v oblasti podnikania.
- Počítačové zručnosti - MS Office (Word, Excel, PowerPoint) / Google Suite (Sheets, Words, Slides), strojopis

Firmáreň je na Slovensku najpoužívanejší portál pomáhajúci ľuďom jednoduchšie začať podnikať. Boli sme pri vzniku známych startupov ale aj stoviek bežných firiem. Špecializujeme sa na automatizované online vytváranie firiem a iných subjektov (živnosti, s.r.o., občianske združenia a podobne) v spolupráci s advokátskymi kanceláriami. Portál súčasne poskytuje služby, ktoré s podnikaním súvisia (napríklad registračné sídlo, administratívne služby pri ohlasovaní zmien vo firmách, vedenie účtovníctva a podobne). Viac informácii nájdete na www.firmaren.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3850118  Megjelentetés dátuma: 9.2.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac