Stavbyvedúci

Firma Beleš s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 500 EUR/mesiacFinálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vážime si kvalitnú a dobre odvedenú prácu. Sme zohraný team, do ktorého hľadáme stavbyvedúceho v oblasti POZEMNÝCH STAVIEB ALEBO S OSVEDČENÍM STAVBYVEDÚCEHO V KATEGÓRII INŽINIERSKE STAVBY - LÍNIOVÉ STAVBY POZEMNÝCH A INŽINIERSKYCH STAVIEB. Našou prioritou je bezpečnosť, kvalita a zodpovednosť vo všetkom, čo robíme, ako aj spokojnosť našich zamestnancov.

Naše projekty nájdete na www.emeragroup.sk

Priorita našej činnosti spočíva v realizácii stavieb v generálnej dodávke, čo sa nám darí
predovšetkým vďaka špičkovým a profesionálnym ľuďom.

Od uchádzača očakávame:
-vedenie,riadenie a koordinácia pridelených stavebných projektov na základe harmonogramu a projektovej dokumentácie
-definovanie základných parametrov a cieľov projektu
-posudzovanie projektovej dokumentácie a znalosť v odbore stavebníctva
-organizovanie a riadenie pracovných skupín na pridelených stavbách
- dodržiavanie technologických postupov
-prerozdeľovanie kompetencií podriadeným stavebným majstrom a zamestnancom
-zabezpečenie a operatívne riadenie potrebných pracovných kapacít a stavebnej mechanizácie
-komunikácia so subdodávateľmi a investormi
-sledovanie spôsobov a postupov stavby v súlade so zachovaním BOZP a PO
-príprava podkladov pre fakturáciu
-vedenie dokumentácie a potrebnej administratívy o postupe prác na stavbe(podrobné vedenie stavebného denníka)

-komfortné Ubytovanie v sídle spoločnosti bezplatne
-ohodnotenie za dobre vykonanú prácu v rámci dohodnutých termínov
-cestovné náhrady
-stabilná práca v serióznej stavebnej spoločnosti
-celoročná práca
-tvoríme modernú architektúru
-kariérny postup

viac info o spolocnosti najdete na www.emeragroup.sk

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosíme zaslať na adresu: [email protected]
Prípadné otázky na mob.č. 0905859704
Viac info o našej spoločnosti nájdete na www.emeragroup.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, S OSVEDČENÍM STAVBYVEDÚCEHO V KATEGÓRII pozemné stavby, líniové, potrubné a inžiniersle stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

-Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky- Stavbyvedúci v kategórii pozemné stavby, osvedčenie stavbyvedúceho v kategórii Inžinierske stavby - potrubné, energetické a iné líniové stavby
-spoľahlivost
-dôslednosť
-samostatnosť
-lojálnosť
-vytrvalosť
-zodpovednosť
-orientácia na tímovú prácu
-cit pre detail

Rodinná Stavebná spoločnosť zo sídlom v Stupave , ktorá je na trhu už 30 rokov a je zameraná na pozemné a inžinierske stavby . Poskytuje komplexné služby v procese výstavby občianskych a bytových stavieb, prevádzkovo-administratívnych budov,polyfunkčných objektov,rekonštrukcií ,nadstavieb byt.domov , stavieb rodinných domov , zatepľovacích prác, inžinierskych sietí a vlastných developerských projektov pôsobiaca v Bratislavskom kraji.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2201747  Megjelentetés dátuma: 21.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac