Pomocný čašník v zážitkovej reštaurácii (ideálne pre študentov)

FIRES, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 121/75, Batizovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.+ tringelty;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servírovanie jedál a nápojov;
- servis vína, piva a ušľachtilých nápojov;
- príprava reštaurácie na servis;
- starostlivosť o hostí, príjemná komunikácia s nimi a ochota poradiť im

- flexibilná pracovná doba
- zvýšenie platu v závislosti od aktivity pracovníka;
- preplatenie všetkých príplatkov a iných zákonom daných náležitostí riadne uvedené vo výplatnej páske;
- práca v špičkovo vybavenej reštaurácii, v príjemnom prostredí a dynamickom kolektíve;
- práca s ušľachtilými nápojmi a vínami;

V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj životopis na adresu [email protected] . Prvé kolo pohovoru je v písomnej forme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vodičský preukaz typu B výhodou
- prax v odbore výhodou
- zodpovednosť, sebestačnosť, flexibilita, spoľahlivosť;
- korektnosť, lojálnosť, pracovitosť;
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť;
- organizačné schopnosti;

Sme moderná rodinná firma, ktorá vlastní reštauračné a ubytovacie prevádzky Gašperov mlyn a Moment - bistro & ubytovanie. Gašperov mlyn sa dlhodobo drží na vrchole rebríčkov najlepších reštaurácií na Slovensku a bistro Moment je jeho sesterskou prevádzkou. Podobne ako v Gašperovom mlyne, aj v Momente si zakladáme najmä na chutnom jedle pripravenom z čerstvých, sezónnych surovín, príjemnej obsluhe a atmosfére v štýlovom prostredí či skvelých vínach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3967918  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.