Kuchár vo fine dining reštaurácii (Gašperov mlyn)

FIRES, s.r.o.

Miesto práce
Batizovce
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiac+ príplatky (víkendy, sviatky atď.) a tringelty;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál podľa stanovených štandardov;
- starostlivosť o čistotu jednotlivých pracovísk kuchyne;
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných pokrmov;
- starostlivosť o skladové zásoby;
- komunikácia s hosťami;
- vytváranie nových nápadov, jedál, receptov;

- nadčasy preplatené na konci každého mesiaca;
- flexibilný pracovný čas; pracovný týždeň od utorka do soboty;
- zvýšenie platu v závislosti od odborných znalostí konkrétneho uchádzača;
- plat kompletne uvedený v pracovnej zmluve v plnej výške, všetky príplatky, nadčasy a iné zákonom dané náležitosti riadne uvedené vo výplatnej páske;
- práca v profesionálnom tíme po boku jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov;
- práca v reštaurácii ocenenej ako Najlepšia tematická reštaurácia roka v rokoch 2018 a 2019;
- práca v špičkovo vybavenej kuchyni, v príjemnom prostredí a priateľskom, dynamickom kolektíve;
- práca s ušľachtilými nápojmi a vínami;
- systém vzdelávania;

V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj životopis na adresu [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť;
- priateľská povaha;
- zodpovednosť, sebestačnosť, flexibilita, spoľahlivosť;
- korektnosť, lojálnosť, pracovitosť;
- organizačné schopnosti;
- vodičský preukaz typu B výhodou
- znalosť HACCP

Sme moderná rodinná firma, ktorá vlastní reštauračné a ubytovacie prevádzky Gašperov mlyn a Moment - bistro & ubytovanie. Gašperov mlyn sa dlhodobo drží na vrchole rebríčkov najlepších reštaurácií na Slovensku a bistro Moment je jeho sesterskou prevádzkou. Podobne ako v Gašperovom mlyne, aj v Momente si zakladáme najmä na chutnom jedle pripravenom z čerstvých, sezónnych surovín, príjemnej obsluhe a atmosfére v štýlovom prostredí či skvelých vínach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3753005  Megjelentetés dátuma: 4.12.2019  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac