Softvérový pracovník , programátor

FireControls, s.r.o.

Miesto práce
Lietavská Lúčka
Termín nástupu
1.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie zdrojového kódu pre produkty firmy Firecontrols
Zaujímavá práca na nových projektoch
Vývojová činnosť v oblasti softvéru

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
Mobilný telefón .
Notebook.
Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
Prostredie stabilnej a dynamicky rastúcej spoločnosti.
8 hodinový pracovný čas pracovná doba 7.30 – 16 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programátorská zručnosť a skúsenosti v programovaní C a C++ ( podmienkou )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Výhodou LINUX , čítanie schém, znalosť hardvéru - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, zodpovednosť , spoľahlivosť a ochota
komunikatívnosť, zmysel pre detail, dôslednosť a systematický prístup
schopnosť doťahovať úlohy do úspešného konca, zameranie na výsledky
tímového ducha a profesionálnu úroveň komunikácie

Spoločnosť FIRECONTROLS, s. r. o. sa zaoberá výrobou ,vývojom elektronických riadiacich systémov pre vykurovanie tuhým palivom. Firma je etablovaná na Slovensku , ako aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3963926  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 550 EUR/mesiac