Servisný technik požiarnotechnických zariadení

FIRE Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.1.2020
900 - 1 200 EUR/mesiacnástupný plat 900€ brutto, po skončení a získaní potrebných osvedčení možnosť nárastu platu do 1150€, mesačné odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontrola hasiacich prístrojov a požiarnych vodovodov /vnútorné a vonkajšie hydrantov/ v zmysle platnej legislatívy u zákazníkov /práca v teréne - väčšinou okolie Žiliny/ a plánovanie práce s použitím služobného vozidla, oprava hasiacich prístrojov v dielni sídla spoločnosti /manuálna zručnosť/, evidovanie záveru kontroly v počítačovom programe a vystavenie kontrolných správ, zásobovanie, maloobchodný predaj.

40-hodinový pracovný čas /od 07,00 - 15,30 hod./, víkendy voľné, možnosť úpravy pracovnej doby, stravné lístky

zaslať životopis a nutnosť osobného stretnutia s ukážkou práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, ochota vzdelávať sa a rásť, flexibilita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, nutnosť absolvovať školenie na získanie osvedčenia - chuť učiť sa, orientovanie sa v legislatíve /po získaní osvedčení/ a práca podľa nej, osobný prístup k požiadavkám zákazníka

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti ochrany pred požiarmi a bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci /OPP a BOZP/, zároveň poskytujeme kontroly /revízie/ hasiacich prístorov a ich opravy, kontroly požiarnych hydrantov, maloobchodný predaj tovaru a bezpečnostných označení
ID: 3784490  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 200 EUR/mesiacnástupný plat 900€ brutto, po skončení a získaní potrebných osvedčení možnosť nárastu platu do 1150€, mesačné odmeny podľa výkonu