Java developer/developerka

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
2000 - 3000€ (brutto základ + odmena) v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu senior Java programátora/ky. Vyhovoval by nám niekto skúsenejší, s praxou v Jave aspoň 5 rokov, schopný samostatne riešit problémy.

Pracovná náplň bude v prevažnej miere vývoj nových systémov, niekedy sa vyskytne úprava niečoho staršieho. Ide väčšinou o Java backend aplikácie, výnimočne aj nejaké webové aplikácie.

Pracujeme hlavne s čistou Javou SE 8 a vyššou, Springom, Guava a ďalšími open source knižnicami. Proprietárna knižnica je u nás výnimkou. Naše servery bežia na Linuxe, všetko píšeme v IntelliJ a na buildovanie tu máme bash+Maven build.

Uvítame skúsenosti s debugovaním Java aplikácií, pamäťovou optimalizáciou a viacvláknovým programovaním. Hodí sa aj orientácia v unix shelle.

Čo vieme ponúknuť ? Sústredenie na prácu, pretože u nás sa takmer vôbec nemítinguje. Účasť na zaujímavých projektoch, ktoré sa v našich pomeroch nevyskytujú často. Realizáciu vlastných nápadov, ak Váš nápad dáva zmysel. Stabilitu finančnej inštitúcie, ale bez obrovskej byrokracie veľkej firmy. No a samozrejme to nechceme zadarmo.

Ďakujeme za Váš záujem o zamestnanie vo Fio. Pokiaľ sa Vám do 15 dní neozveme, dali sme prednosť iným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
Java - Pokročilý

Fio banka - bankové služby, bežné a termínované vklady, sporiace účty, internetbanking, platobné karty, atď. Takisto aj sprostredkovanie investícií v reálnom čase na burzách v ČR, USA a Nemecku. Obchodovanie s derivátmi v USA.
ID: 2917258  Megjelentetés dátuma: 19.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 - 3000€ (brutto základ + odmena) v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta