Už ťa nebaví byť na niekom závislý ? ( obchodný zástupca, manažér )

FINVAL s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu, ale najskôr si odpovedz na tieto otázky.

• Už ťa nebaví byť na niekom závislý ?
• Chceš byť ohodnotený podľa vlastných schopností ?
• Chceš budovať svoju osobnosť a svoj vlastný biznis?
• Zaujíma ťa svet financií?
• Si človek, ktorý má rád výzvy?

Ak si neodpovedal na všetkých päť áno, ani nepokračuj v čítaní.

• spravodlivo nastavená kariéra pre každého
• dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti
• vzdelávacie programy zamerané nie len na obchod, ale aj na osobnostný rast
• príspevok na operatívny leasing vozidla
• motivačné súťaže
• exotické dovolenky pre najlepších

Informácie o výberovom konaní

Pohovory prebiehajú formou online.
CV v slovenskom jazyku a skús aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

• komunikačné zručnosti
• reprezentatívne vystupovanie
• chuť osobnostne rásť
• cieľavedomosť
• serióznosť
• hlad po nových informáciách
• chuť kariérne rásť

Naša spoločnosť má 17 ročné skúsenosti v danom obore. Je súčasťou medzinárodnej spoločnosti s viac ako 165 ročnou históriou, pôsobiacou na celom svete. Našim klientom a obchodným partnerom zabezpečujeme exkluzívne podmienky a prémiové riešenia. Následne sledujeme a vyhodnocujeme rast čistého majetku na medziročnej báze. Pri riadení procesov máme k dispozícii jedinečné online softvérové zázemie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4034534  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac