Finančný Konzultant

FINPO MB s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 20 000 EUR/mesiacMzda = provízie = neobmedzená možnosť zárobku, vyplácame všetky provízie, žiadne bodovacie schémy a MLM! Máme 2 kategórie spolupracovníkov, partnerov = Finančný Konzultant a Manažér.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné služby pre klientov v oblasti financií. Vedenie svojho vlastného tímu spolupracovníkov. Možná kombinácia oboch.

Maximálne benefity a partnerský prístup. Rozdeľujeme všetky provízie na základe jednoduchého kľúča, žiadne bodovacie schémy, nie sme MLM! Aj vďaka tomu, že nebudete pracovať na 10 manažérov nad sebou, môžete rýchlejšie dosiahnuť finančnú aj časovú slobodu.

Informácie o výberovom konaní

Viac informácií na: www.finpomb.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rovný a seriózny človek, ktorý nemá rád príliš veľa rečí okolo všetkého a ide priamo za svojim cieľom. Zároveň má rád poctivo odvedenú prácu a chce ju mať normálne zaplatenú a nechce sa so svojou odmenou deliť s piatimi a viac manažérmi nad sebou.

Slovenská maklérska spoločnosť zameraná na komplexné poskytovanie služieb vo finančnom sektore.
V súčasnosti sme jediná maklérska spoločnosť /SFA/ s kompletným balíkom služieb vo finančnom sektore, sídliaca v Trnavskom kraji. Partnerov a klientov máme aj v iných krajoch. Viac na www.finpomb.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3998167  Megjelentetés dátuma: 10.11.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac